OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA - 25 listopada 2018 r.

Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Odpowiedział Jezus: «Tak, jestem królem. Ja się na to narodziłem i na to przyszedłem na świat, aby dać świadectwo prawdzie. Każdy, kto jest z prawdy, słucha mojego głosu».

 1. Ostatnia niedziela roku liturgicznego. Naszymi ofiarami na tacę wspieramy budowę nowych kościołów w naszej archidiecezji.

 2. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 1800, a następnie Msza święta.

 3. Pani Ewa w sprawie opłat za groby oczekuje w czwartek o godz. 1700. Kancelaria parafialna czynna w środę, czwartek, piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

 4. Spotkanie ze św. Mikołajem dla dzieci naszej parafii, w kościele parafialnym 6 grudnia o godz. 1700. Rodzice mogą wcześniej pomóc św. Mikołajowi w przygotowaniu paczek. Podpisane paczki dostarczamy na plebanię. Każde dziecko otrzyma paczkę dzięki życzliwym sponsorom.

 5. Uroczystość Odpustowa 6 grudnia o godz. 1800.

 6. Rekolekcje Adwentowe rozpoczną się w II Niedzielę Adwentu; będą trwały do wtorku. Spowiedź przedświąteczna we wtorek 11 grudnia na zakończenie rekolekcji.

 7. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca odwiedziny chorych od godz. 900.

 8. W zakrystii i kancelarii, możemy zamawiać intencje mszalne na rok 2018 i 2019.

 9. Za tydzień w I Niedzielę Adwentu, Parafialny Oddział Caritas, będzie rozprowadzał Świece Caritas w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. Świece: małe po 6 zł; duże po 14 zł, a także stroiki i ozdoby, których dochód całkowicie przeznaczony będzie na paczki świąteczne dla najuboższych parafian.

 10. Zapraszamy do czytelnictwa prasy katolickiej: Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny w cenie 5 zł. Do nabycia również Nowe Życie. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kalendarze misyjne w cenie 10 zł.

 11. W minionym tygodniu zmarł: śp. Władysław Opałka; śp. Kazimierz Latoszewski

Copyright © 2015. All Rights Reserved.