OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA - 18 listopada 2018 r.

"Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie. Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą. Lecz o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec"

  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, o godz. 18.00, a następnie Msza święta.

  2. Pani Ewa w sprawie opłat za groby oczekuje w czwartek o godz. 17.00. Kancelaria parafialna czynna w środę, czwartek, piątek bezpośrednio po Mszy św. wieczornej.

  3. W czwartek, wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. W tym dniu pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy muzyką i śpiewem upiększają liturgię Kościoła, życzymy obfitości łask Bożych p. Teresie – organistce, chórowi parafialnemu i zespołowi  młodzieżowemu.

  4. Rodziców dzieci I Komunijnych, jak również innych rodziców, zapraszamy na spotkanie w piątek 23 listopada o godz. 19.00 do sali parafialnej. Temat spotkania: „Dialog w rodzinie”. Spotkanie prowadzi ks. Mirosław Maliński, duszpasterz akademicki z Wrocławia.

  5. W zakrystii i kancelarii, możemy zamawiać intencje mszalne na rok 2018 i 2019.

  6. Za tydzień uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, kończąca rok liturgiczny. Naszymi ofiarami na tacę wspierać będziemy budowę nowych kościołów w naszej archidiecezji. Za dwa tygodnie rozpoczniemy adwent.

  7. Zapraszamy do czytelnictwa prasy katolickiej: Gość Niedzielny.

  8. W minionym tygodniu zmarł: śp. Zygmunt Haba; śp. Kazimiera (k) Bednarska

KALENDARZ LITURGICZNY
20 listopada (wtorek) – św. Rafała Kalinowskiego (wspomnienie)
21 listopada (środa) – Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny
22 listopada (czwartek) - św. Cecylii, dziewicy i męczennicy

Copyright © 2015. All Rights Reserved.