OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela XVI tygodnia okresu zwykłego 22 lipca 2018 r.

 „Gdy Jezus wysiadł, ujrzał wielki tłum. Zlitował się nad nimi, byli bowiem jak owce nie mające pasterza. I zaczął ich nauczać o wielu sprawach.”.

 

  1. Rozpoczynamy XIX Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Z mocą Ducha św. niesiemy Chrystusa” – czas modlitwy w intencji kierowców i podróżujących – podziękowanie za szczęśliwą podróż.

  2. Dziś drugi dzień naszego Pikniku Parafialnego. Zapraszamy wszystkich mieszkańców i gości; rozpoczęcie o godz. 1400. Zapewniamy wiele atrakcji, dobre jedzenie i miłą atmosferę.

  3. Wakacyjny porządek Mszy św.: Msze św. w tygodniu: Brzezia Łąka codziennie o godz. 1800; Śliwice sobota godz.1700 (Msza św. Niedzielna); Msze św. w niedzielę: 730; 900 Kątna; 1030 Raków; 1200; Do końca sierpnia, nie będzie Mszy św. w niedzielę o 1800.

  4. Okazja do SPOWIEDZI  10 minut przed Mszą św.

  5. W środę po Mszy świętej, we wspomnienie św. Krzysztofa, poświęcenie samochodów i innych pojazdów, oraz okazja do wsparcia naszymi ofiarami misji; na środki transportu dla misjonarzy.

  6. Kancelaria parafialna czynna w czwartek w godz. 1830 do 1900.

  7. Dziś Pani Alina Tomaszewska, nasza organistka, po raz ostatni posługuje w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękujemy za piękny śpiew i grę na organach, które trafiały do serc wiernych i pomagały w modlitwie. Dziękujemy za twórczy wkład w życie naszej parafii. Życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki św. Cecylii patronki organistów.

  8. Zapraszamy do uczestnictwa w 38 Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej, w dniach 2-10 sierpnia 2018 r. Informacje i zapisy dla idących i duchowych pielgrzymów w u ks. Proboszcza.

  9. Zwracamy się do wszystkich Parafian, którzy nie uregulowali zadeklarowanej opłaty 40zł raz w roku na sprzątanie kościoła o pomoc w tej sprawie. Z góry za zrozumienie dziękujemy.

  10. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE: Marcin MUSIAŁ zam. Kątna oraz Helena REMISZ zam. Biała. Zapowiedź III. Mateusz DUZIAK zam. Szczaniec oraz Katarzyna OPAŁKA zam. Kątna Zapowiedź II

Licznik odwiedzin

800486
DzisiajDzisiaj443
W tym miesiącuW tym miesiącu19974

Copyright © 2015. All Rights Reserved.