Informacje

O serwisie brzezia.pl

Serwis brzezia.pl jest przedsięwzięciem niekomercyjnym. Powstał nakładem pracy osób zainteresowanych tym, aby do informacji dotyczących spraw naszej gminy i naszej miejscowości dostęp miała jak najszersza grupa mieszkańców. Jednocześnie mamy nadzieję, że dzięki zaangażowaniu Was: naszych sąsiadów, kolegów, znajomych będziemy mogli rozwijać stronę. Bez udziału mieszkańców istnienie tego typu stron jest dyskusyjne- dlatego prosimy i zapraszamy do korzystania z forum, jak również do wspólnego redagowania zawartości portalu.
Portal zawiera informacje dotyczące naszej miejscowości, spraw związanych ze szkołą, naszym codziennym życiem.
Zdajemy sobie sprawę, że często nasze codzienne obowiązki uniemożliwiają nam udział w działaniach związanych z funkcjonowaniem gminy lub miejscowości. Jednocześnie nie ma miejsca w sieci, gdzie zebrane są różne przydatne,lokalne informacje. Takiego, w którym można się łatwo dowiedzieć, kiedy otwarte są sklepy czy też kiedy kursuje autobus. Takiego, gdzie można przeczytać o działaniach Rady Gminy, Wójta lub władz powiatowych w kontekście Brzeziej Łąki, Kątnej, Oleśniczki, Śliwic czy Pietrzykowic.
Serdecznie witamy wszystkich, którzy zdecydowali się na odwiedziny naszej witryny. Jako jej twórcy chcielibyśmy, aby adres brzezia.pl był takim miejscem w sieci, gdzie spotkamy się zawsze wtedy, kiedy będziemy mieli do omówienia temat lub sprawę dotyczącą naszej lokalnej społeczności.

Licznik odwiedzin

1036700
DzisiajDzisiaj748
W tym miesiącuW tym miesiącu18669

Copyright © 2015. All Rights Reserved.