TENIS- sprawozdanie

W dniu 15 września odbyła się druga edycja Turnieju Deblowego w Tenisie Ziemnym pod patronatem Wójta Gminy Długołęka.
Impreza przy pięknej, słonecznej pogodzie rozpoczęła się od wręczenia uczestnikom Turnieju ciastek i słodyczy.
Pierwsze miejsce zajęła para Wojciech Bawół i Mirosław Zając, którzy otrzymali medale i rakiety do tenisa ziemnego. Drugie miejsce zajął mikst Agnieszka Jasicka i Marcin Pikosz, których obdarowano medalami i plecakami. Na trzecim miejscu uplasował się mikst Joanna Łysiak i Paweł Kempa /medale za trzecie miejsce/. Na zakończenie zawodów wszyscy częstowani byli pysznym domowym bigosem.
Sponsorami turnieju byli: Urząd Gminy Długołęka i p. Urszula Kopczyńska.

Orlik-statystyka

Przedstawiamy informację dotyczącą frekwencji na Orliku: w marcu z obiektu skorzystało 1588 zaś w kwietniu 1661 osób.

Tenis ziemny-rezerwacje

Proponowane godziny, w których możliwa jest rezerwacja boiska na grę w tenisa ziemnego:

• sobota  od  17-tej  do  20-tej
  • sobota  i  niedziela  od  godz.  9-tej  do  godz.  15-tej

Jednocześnie informujemy, że została zakupiona nowa siatka do tenisa. Jej koszt (200 zł) pokrył p. Krzysztof Jasicki. Osoby, które chcą skorzystać z nowego nabytku prosimy o zwrot części tej kwoty, w wysokościi 20 zł od rakiety. Pieniądze można zostawić u p. Wojciecha Kopczyńskiego, animatora Orlika.