Tańczące mamuśki zapraszają

 

Wiosną tego roku w Brzeziej Łące zawiązała się grupa „Tańczących Mamusiek”, która pod okiem Grzegorza Płuciennika należącego do Salsation Elite, rozpoczęła zajęcia SALSATION. Opierają się one na radości, jaką niesie taniec i ruch, oraz kładzie nacisk na muzyczną interpretację poszczególnych choreografii połączonych z ekspresją liryczną i niesamowitą zabawą. Zajęcia zawierają elementy treningu funkcjonalnego, dzięki czemu można tańczyć i ćwiczyć jednocześnie.
Spotkania prowadzi wieloletni tancerz, nieustająco rozwijający się w każdej dyscyplinie tanecznej. Grzegorz jest zawodowcem z ogromną energią, którą zaraża wszystkich uczestników zajęć. Uczy swoich kursantów, jak wyrażać emocje w tańcu oraz jak zwiększyć świadomość własnego ciała. To prawdziwy pasjonat, który wszędzie gdzie się pojawia zostawia cząstkę siebie. Zaraża uśmiechem i pozytywną energią.

 

Team „Tańczących Mamusiek” pragnie zaprosić wszystkie kobiety do wspólnych spotkań SALSATION. Pierwsze zajęcia są otwarte. Ruszamy 10 września o godzinie 19.30. Miejscem naszych zajęć będzie świetlica w Brzeziej Łące. Mamuśki w każdym wieku – łączmy się. Przyjdźcie koniecznie. Łączy nas jedno- DOBRA ZABAWA, do której porywa nas Grzesiek.

 

Strój: wygodny
Dla ochłody: łyk wody
Do otarcia potu: ręcznik

Zapraszamy
TAŃCZĄCE MAMUŚKI
Aga, Monika, Aga, Sandra, Aga, Magda, Aga,
Iwona, Ania, Monika, Amelia

Dołącz do naszego Teamu

 

 salsation

Copyright © 2015. All Rights Reserved.