Pomóżmy Orkiestrze!

24 final wosp 800x445

Dzisiaj trwa XXIV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku środki przenaczozne zostaną na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

 

Paweł Kempa, mieszkaniec Brzeziej Łąki, wydał książkę o swojej pięciotygodniowej podróży do Azji- cały limitowany nakład 30 egzemplarzy został wystawiony na aukcjach WOŚP.

 

"446 centymetrów w Azji” to opowieść jak ruszyć przez pół świata w tropiki (Indonezja, Malezja, Tajlandia) z rocznym dzieckiem, przeżyć przygodę życia i wrócić zdrowym na ciele i umyśle do Polski, choć będąc zainfekowanym nieuleczalnym wirusem podróżowania. Patenty, praktyczne informacje, szczerość do bólu, bo z dzieckiem to czasem słońce, czasem deszcz, a czasem kupa. Wszystko zaserwowane w pięciu wyspiarskich smakach, podanych niekiedy na ostro jak zupa tom yam lub nietypowo jak dzikie mango.

 

pawel1       pawel2

 

Podczas 5-tygodniowej podróży (4 grudnia 2014 - 9 stycznia 2015) 3 Kempy odwiedziły 4 wyspy: Bali i Nusa Lembongan w Indonezji, Langkawi w Malezji i Koh Lipe w Tajlandii. Podróżowaliśmy samolotem, samochodem, łódką, promem, skuterem, na piechotę z Olą w nosidle. Czy było to szalone? Czy się baliśmy przed wylotem? Czy powtórzylibyśmy wyprawę?  Możemy spakować się choćby za 5 minut i nasze połączone 446 cm wzrostu znów przenieść do Azji. Dzięki tej książce Ola (79 cm), Joanna  (174 cm) i Paweł Kempa (193 cm), zabiorą Cię na 4 wyspy w pięciu smakach.

 

Zachęcamy do licytacji!

Licznik odwiedzin

1036700
DzisiajDzisiaj748
W tym miesiącuW tym miesiącu18669

Copyright © 2015. All Rights Reserved.